Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsme pálili čarodějnice

1. 5. 2008

Jak jsme pálili čarodějnice

Odpoledne a kvečeru jsme měli karneval. Převlékli jsme se do masek a sešli jsme se v jídelně. Třeťáci tam také slavili narozeniny jedné spolužačky. Naše masky měly úspěch. Objevilo se několik bab čarodějnic, večernice, několik pirátů jedna indiánka Apačů a jeden indián Vinetů. Taky přišel kouzelník a začaroval dva školáky. Všechny nás bránil rytíř s mečem. Tancovali jsme, hráli hry a bylo veselo.

Když se přiblízil večer, připravili jsme se na pálení čarodějnic. Vydali jsme se v maskách k místnímu ohni, který byl na hřišti. Oheň byl velký, lítaly z něho jiskry jako ohňostroj a zářil na dálku. U menšího ohýnku jsme si opíkali vuřty a moc nám chutnaly. Hráli jsme si tam na hřišti a v prolézačkách. Když se setmělo, museli jsme jít domů. U ohně se nám to vydařilo. Spát jsme šli trochu později, ale rychle jsme se umyli a usnuli jsme, jako když nás do vody hodí. Vždyť ten dnešní den nám přinesl tolik zážitků.

Fotografie vložíme později.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pochválení

(Honza, 10. 6. 2016 10:20)

dobře spracované stránky:-)

Pochválení

(Honza, 10. 6. 2016 10:19)

dobře spracované stránky:-)