Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlet do Litomyšle

2. 5. 2008

ObrazekVýlet do Litomyšle

Od rána jsme se těšili na výlet, nemohli jsme dospat. Po dobré snídani jsme si zabalili batohy a přidali si tam svačiny a pití. Počasí nám už od rána přálo, svítilo sluníčko. Jeli jsme vlakem do Litomyšle. Cesta netrvala dlouho a tak jsme brzy byli na místě. Ve městě jsme nejdříve navštívili dětské hřiště, kde jsme si odpočinuli, nasvačili se a zařádili si na prolézačkách, kolotoči a skluzavkách. Na náměstí jsme měli rozchod, mohli jsme si něco koupit. Potom jsme došli do klášterních zahrad, kde jsme se mohli probíhat, opalovat a prohlédnout si fontánu se sochami. Adam nás postříkal, ale voda byla teplá. Nakonec jsme šli do zámku. Tam se nám líbilo divadlo, zařízené pokoje, lustry a taky jeme se dověděli, že pánové jezdili na koních až do prvního pokoje po schodech. Domů jsme jeli unavení a plni zážitků. Po večeři jsme si s paní učitelkou povídali u ohniště a taky jsme se už trochu těšili na cestu domů.ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář