Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsme šli na tůru

30. 4. 2008

 

Jak jsme šli do Chocně

Dnes byla na programu celodenní tůra. Budíček byl v 7 hodin, jako vždy. Ale nás paní učitelka skoro musela tahat z postele, jak se nám dobře spalo. Posnídali jsme chléb s pomazánkou a čaj a připravili jsme se na tůru. Dostali jsme balíčky na cestu, každý dva a ještě tatranku s jablkem. Vyrazili jsme v 9 hodin a vedli nás Míša s Mírou. Paní učitelka šla s námi. Cestou jsme plnili zajímavé úkoly, pozorovali jsme mraveniště a poznávali jarní květiny, hledali co do lesa nepatří. Také jsme si řekli, jak se máme v lese chovat, ale někteří to stále porušovali. Nakonec jsme prošli rezervací a došli jsme do Chocně. Na náměstí jsme dostali rozchod a mohli jsme si jít něco nakoupit. Většina z nás navštívila obchod s hračkami, kde si každý něco vybral. A také cukrárnu, kde jsme se osvěžili zmrzlinou. Nazpět se nám už nechtělo šlapat a tak jsme jeli vlakem. Byla to sice jen jedna stanice, ale nám to pomohlo. Od vlaku je to do Palety ještě kousek cesty a Míra nás vzal zkratkou. Možná to zkratka byla, ale značně zarostlá a tak jsme si cestu zkoro prosekávali. Jen jsme vyšli z lesa, tak jsme však hned dohlédli až k Ekocentru. Naproti nám běžela naše známá fenka Dafi, se kterou jsme se seznámili u Ivy. Dafi se vůbec nerozmýšlela a hned sebrala jednomu klukovi ze třetí třídy svačinu z ruky. Všichni jsme se tomu smáli. Domů jsme přišli pěkně utahaní, ale stálo to za to. Těšíme se na další výlet.

Fotografie vložíme později

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář