Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cesta do Oucmanic

28. 4. 2008

Naše cesta vlakem do Oucmanic

proběhla bez problémů. Rychlík s námi uháněl co mohl a za chvíli jsme byli v Kolíně. Tam jsme přestoupili na další rychlík EC do Pardubic. Na přestupy jsme měli vždycky dost času. Kupodivu žádný vlak neměl vůbec žádné zpoždění. V Pardubicích jsme byli za chvíli a přestoupili jsme podruhé. Vlak do Brandýsa nad Orlicí byl prázdný a tak jsme měli celý vagón pro sebe. Cesta nám rychle ubíhala, pozorovali jsme krajinu, pasoucí se kravičky a protijedoucí vlaky. V Brandýse nad Orlicí jsme všichni vystoupili a vydali se pěšky do Oucmanic. Pravda, někteří trochu protestovali, že musí šlapat. ale nedalo se nic dělat. Asi za půl hodiny jsme dorazili na místo. Nějteří to poznali už z dálky. Přivítal nás pan ředitel Mirek a paní lektorky Radka a Míša. A také kocourek Loudil. Hned jsme se podívali také na králíky a na prasátka do chlívku. Zítra ráno máme dovoleno je jít nakrmit. 

Po ubytování nás čekal docela dobrý oběd - knedlíky s omáčkou, ikdyž někomu nechutnala kroupová polévka. Po krátkém odpočinku jsme měli hned program. Až do večera jsme měli stále co dělat. ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář